Eğitimlerimizin İşleyiş Şekli

FinansMuhendisi.com olarak hem kurumsal firmalara özgü kurumsal eğitimler vermekteyiz, hem de kişi ve kurumlar için genel katılıma açık eğitimler vermekteyiz.

Kurumsal eğitimlerimizde, eğitim içeriği ilgili kurumun/şirketin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özelleştirilebilmektedir. Kurumsal eğitimlerin ilgili kurumun ofisinde yapılması durumunda eğitim yeri/şehri ve katılımcı sayısına ilişkin herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Ancak eğitimlerin FinansMuhendisi.com'un ofislerinde yapılması durumunda, sadece İstanbul ve Ankara ofislerinde aynı anda belirli sayıda kişiye eğitim verebilmekteyiz. Kurumsal eğitimlerimize ilişkin lütfen info adresinden teklif isteyiniz.

Genel katılıma açık eğitimlerimiz ise iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Belirli bir eğitim konusunda belirli sayıda katılımcıdan oluşan grubun siz veya FinansMuhendisi.com tarafından oluşturulması halinde, ilgili grubun talep ettiği ofiste veya FinansMuhendisi.com'un İstanbul veya Ankara ofislerinde yüzyüze eğitim yapılabilmektedir. Bu eğitimler kişi başı günlük ücretlendirmeye tabidir. Bunun yanında, bir günden kısa süren eğitimlerimiz ise daha çok online araçlar (Skype vb.) kullanılarak internet üzerinden online olarak işlenmektedir. Genel katılıma açık eğitimlerimizin içeriği çok fazla değiştirilmemekle birlikte detay düzeyi ve eğitim süresi katılımcıların isteği doğrultusunda şekillenmektedir. Genel katılıma açık eğitim planlaması için lütfen info adresi üzerinden irtibata geçiniz.

Ücretlendirme

Kurumsal eğitimlerin ücretlendirilmesi talep edilen eğitim içeriğine bağlı olarak gün cinsinden belirlenmektedir. Kurumsal eğitimlerimize ilişkin lütfen info adresinden teklif isteyiniz.

Genel katılıma açık eğitimlerimiz ise aşağıdaki şekilde ücretlendirilmektedir.

Eğitim Süresi Eğitim Şekli Eğitim Ücreti
1 saat Online 350 TL + KDV
2 saat Online 500 TL + KDV
3 saat Online 600 TL + KDV
4 saat Online 750 TL + KDV
5 saat Online 850 TL + KDV
6 saat Online 1.000 TL + KDV
1 gün (8 saat) Yüzyüze 1.200 TL + KDV
Her bir gün (8 saat) Yüzyüze 1.200 TL + KDV

Hesap Numaramız

Garanti Bankası:
Hesap Adı: RAV BİLİŞİM YAZILIM DANIŞMANLIK
IBAN: TR20 0006 2001 3880 0006 2986 15
Hesap Türü: Türk Lirası